Logo

KONTAKTY

O nás
Naši partneřiPředmět činnosti


Česká společnost SPVG Systems s.r.o. se zabývá vývojem specializovaného diagnostického nástroje, zaměřeného na vozy značek Volkswagen, Škoda, Audi a Seat. Tento nástroj je pod značkou SPVG (dříve SuperVAG) nabízen prostřednictvím sítě partnerů na českých i zahraničních trzích.


Diagnostický nástroj značky SPVG přináší zákazníkům především širokou nabídku užitečných funkcí, pohodlnou obsluhu programu a vstřícně navrženou zákaznickou podporu. Společnost SPVG Systems s.r.o. se s produkty sdruženými pod značkou SPVG nadále soustředí na vozy značek VW, Škoda, Audi a Seat, pro které nabízí i nejobsáhlejší skupinu komfortních funkcí. Komfortní funkce a komfortní zobrazovací funkce umožňují řešení složitých operací a postupů jediným krokem. Základním prvkem zůstává především uživatelská vstřícnost doplněná kvalitní technickou podporou.
ikona peněženka

Počátky práce na softwaru značky SuperVAG začaly v roce 1999 v Brně. Tak jako u jiných softwarových společností byl na začátku vývoj softwaru SuperVAG realizován z garáže. SuperVAG začali vyvíjet přátelé, kteří se rozhodli uplatnit v tomto oboru. První prodeje softwaru SuperVAG se uskutečnily v letech 2001-2003 a začala spolupráce s partnerem IHR Technika s.r.o.


Vývoj dalšího produktu, SuperKEY, probíhal v roce 2005 a 2006. Dalším partnerem se stal distributor náhradních dílů Auto Štangl a.s. V roce 2009 se rozšířily diagnostické nástroje SuperVAG o podporu značek Peugeot a Citroën.V současné době společnost pod značkou SPVG pokračuje ve vývoji a soustředí se na vozy pod koncernem Volkswagen, a to jak ve své dignostické části, tak v produktu Key a PRO, což je souhrn dřívějších licencí Toolbox a Flash. Aktuálně má stabilní postavení na českém i zahraničním trhu s diagnostickým softwarem na českém i zahraničním trhu s diagnostickým softwarem a nástrojem pro učení klíčů.
Technická podpora


+420 777 102 477
helpdesk@spvgsystems.com

Obchodní oddělení


+420 774 702 623
sales@spvgsystems.com

Odkazy


SPVG Systems s.r.o.


Čichnova 23a
624 00 Brno
Česká republika